Targi Pracy 2022

20.10.2022

Biuro Karier Politechniki Morskiej w Szczecinie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Targach Pracy 2022, które odbędą się 7 grudnia 2022 r., w godz. 10.00 - 14.00 w budynku Wydziału Inżynieryjno - Ekonomicznego Transportu, przy . ul. Szczerbcowej 4.

Cadet traineeship proposal - BaltCrew Agency

12.09.2022

Please be informed that we have open vacancy for deck cadet now on m/t MTM Penang. Joining o/a 15th September.

Viking prowadzi rekrutację na stanowiska dla marynarzy!!

23.06.2022

Jeśli jesteś zainteresowany umową na czas wakacji i chcesz dołączyć do załogi statków rzecznych Viking ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kontrakt do 31-12-22, możliwe są również krótsze (minimum 4 tygodnie) z rotacją 4 tygodnie na 2 tygodnie przerwy.

Uroczystość wręczenia nagród laureatom XII Konkursu Fotograficznego Biura Karier Akademii Morskiej w Szczecinie pt. "Akademia Morska - cały świat w jednym miejscu"

22.06.2022

Dn. 21 czerwca 2022r. w Sali Senatu AMS odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XII Konkursu Fotograficznego Biura Karier Akademii Morskiej w Szczecinie pt. "Akademia Morska - cały świat w jednym miejscu"

Spotkanie z przedstawicielami Polskiej Żeglugi Morskiej

15.06.2022

Dn. 15.06.2022 r. w murach Akademii Morskiej gościliśmy przedstawicieli Polskiej Żeglugi Morskiej. Studenci Wydziału Nawigacyjnego, Wydziału Mechanicznego oraz Wydziału Mechatroniki i Elektrotechniki mieli możliwość zapoznać się z programem stypendialnym PŻM, uzyskać informację dot. aplikowania oraz poznać bliżej firmę.

„OKO W OKO” Z PRACODAWCAMI w ramach Dni Otwartych AMS WIiT

16.05.2022

Biuro Karier Akademii Morskiej w Szczecinie podjęło się organizacji wydarzenia „OKO W OKO” Z PRACODAWCAMI w ramach Dni Otwartych AMS, którego celem jest zapoznanie studentów Akademii z możliwościami, jakie daje obecny rynek pracy, ale również integracja morskiego szkolnictwa wyższego z otoczeniem gospodarczym.

Santander wraz z Cambridge Judge Business School oferują 1 000 stypendiów w zakresie zrównoważonego rozwoju oraz zmian klimatycznych

04.05.2022

Grupa Santander wraz z Cambridge Judge Business School, najbardziej znaną instytucją oświatową zajmującą się kwestiami zrównoważonego rozwoju, oferują 1 000 Stypendiów Santander Sustainability Scholarships | Skills for the Green Transition – Cambridge Judge Business School.

GlobalLogic Szczecin uruchamia Akademię AUTOMOTIVE dla wszystkich chcących rozpocząć lub rozwinąć swoją karierę w branży Automotive!

05.04.2022

Obiecujemy przyjazne i sprzyjające integracji środowisko pracy, w którym będziesz mógł stawiać czoła wyzwaniom, ucząc się i rozwijając każdego dnia.