ue_flaga.jpg

Oferty pracy, praktyk, staży

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Junior Surveyor (Młodszy Inspektor)
Numer referencyjny OFERTA-00031-2024
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Wymiar etatu Pełen etat (3 miesięczny okres próbny potem umowa na czas nieokreślony).
Termin składania ofert 31.05.2024
Termin rozstrzygnięcia konkursu 31.05.2024
Planowy termin zatrudnienia 03.06.2024
Zakres obowiązków:

- Wykonywanie przeglądów klasyfikacyjnych statków, platform i innych konstrukcji morskich;

- Przeprowadzanie inspekcji w zakładach producentów pod kątem zgodności z wymaganiami klasyfikacyjnymi i przepisami międzynarodowymi;

- Przygotowywanie raportów technicznych z przeprowadzonych inspekcji i przeglądów;

- Dążenie do ciągłego rozwoju i rozszerzanie informacji w zakresie przepisów, metod pracy i zmian mających wpływ na techniczny zakres przydzielonych obowiązków;

Kwalifikacje i umiejętności

- Ukończony minimalnie 3.5-letni program studiów inżynierskich – (Oceanotechnika, Mechanika Okrętowa, Nawigacja itp.)

- Bardzo dobra/Biegła znajomość języka angielskiego technicznego w mowie i piśmie pozwalająca na codzienną komunikację;

- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, przemysłowej, okrętowej i posiadanie podstawowej wiedzy na temat budowy i eksploatacji statków;

- Znajomość systemów i urządzeń okrętowych;

- Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości, w zamkniętych przestrzeniach i w ekstremalnych temperaturach;
- Dobra sprawność fizyczna;

- Umiejętność pracy w stresie;
- Doświadczenie w branży morskiej/stoczniowej mile widziane.

- Planuje i koordynuje różne etapy pracy oraz monitoruje jakość w zakresie wykonywanych prac;

- Monitoruje prace i projekty realizowane przez firmy i wykonawców w celu zapewnienia utrzymania jakości, treści, spójności i ciągłości wykonywanych prac;

- Prowadzenie bieżącej korespondencji dotyczącej statków z Armatorami, Państwami Bandery i inspektorami.

Pracodawca oferuje:

- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków;

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych jako podstawowy element strategii firmy;

- Uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów dla renomowanych klientów;

- Interesującą i pełną wyzwań pracę, zarówno w biurze w Polsce jak i u klientów na terenie Europy i świata (wymagane podróżowanie, w kraju i zagranicą około 50% czasu pracy);

- Pracę w zespole specjalistów i partnerską atmosferę;

- Prywatną opiekę medyczną, samochód służbowy oraz inne benefity pracownicze;

- Program Szkoleniowy - możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji pod okiem Mentora.

Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) zachodniopomorskie
Miasta Szczecin
RINA Poland Sp. z o o
ul. Na Stoku 46
80-874 Gdańsk
Nip: 8512927827
Sposób aplikacji
CV prosimy przesyłać w języku angielskim na adres Gabriel.Fijalkowski@rina.org, a w przesyłanych CV prosimy o zawarcie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Będziemy w stanie skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.